TapinRadio Portable

Prenosná verzia programu TapinRadio.

Tento kvalitne prepracovaný dobre známy program na prehrávanie a nahrávanie internetových rádií snáď nieje ani potrebné predstavovať. Jedná sa o volne šíriteľnú, prehľadnú a ľahko ovládateľnú aplikáciu prostredníctvom ktorej môžete počúvať internetové rádiá.
Jednotlivé rádiá sa dajú vyhľadávať podľa regiónu, žánru, alebo náhodného výberu. Okrem prehrávania je tu dostupná aj funkcia na vytváranie záznamu prehrávaných staníc.
Táto prenosná verzia už má v oblúbených staniciach popridávaných zopár známych staníc ako napríklad Expres, Frontinus, Slovensko1, Vlna a iné. Samozrejme zoznam obľúbených staníc si môžete ľubovolne upraviť.
Aj táto prenosná verzia je určená predovšetkým pre USB kľúče a ďalšie prenosné zariadenia. Súbor je na servery uložený vo formáte zip. Po stiahnutí a rozbalení, stačí rozbalený adresár nakopírovať do ľubovolného miesta Vášho disku, alebo USB kľúča a môžete ho ihneď začať používať.
Súbor je na servery uložený v archíve zip. Na rozbalenie zip archívu môžete použiť komprimačné nástroje ako sú napríklad Izarc, alebo Bandizip.

Stiahnutie a vlastnosti programu TapinRadio Portable: