Používateľský účet:

O stránke

Na tejto stránke nájdete prehľadný a kategorizovaný zoznam rôznych aplikácií, ktoré si tu môžete zdarma stiahnuť, vyskúšať a samozrejme v súlade s licenčnými podmienkami aj používať.
Prevažne tu nájdete aplikácie ktoré sú pod licenciou Freeware, to znamená, že ich môžete stiahnuť a používať úplne zdarma.
Pri každom programe uvádzam jeho verziu, licenciu, Veľkosť súboru, domovskú stránku, verziu operačného systému na ktorom ho môžete používať a iné údaje.
Samozrejme nechýbajú tu ani informácie o jazykovej lokalizácii a o tom či je aplikácia prístupná aj pre špeciálne programy, ktoré nevidiacim čítajú text z obrazovky.
Takýmito aplikáciami sú napríklad programy Jaws, alebo Nvda.
Okrem free programov existuje aj mnoho platených aplikácií bez ktorých by sa určité pracovné činnosti nedali vykonávať. Ako príklad môžem uviesť napríklad účtovné programy
Pohoda Start, Money S3 Štart, alebo program ABBYY FineReader Professional Edition, ktorý slúži na skenovanie a optické rozpoznávanie písma.
Preto okrem free verzii tu nájdete aj zopár platených ktoré si môžete taktiež zdarma stiahnuť a vyskúšať.
Všetky programy ktoré si na tejto stránke môžete zdarma stiahnuť, boli skontrolované antivírusovým programom ESET Smart Security.
Okrem programového vybavenia tu nájdete aj zopár článkov o redakčnom systéme Drupal, o Linuxe, klávesových skratkách a iných Zaujímavostiach zo sveta IT.
Máte tip na zaujímavú aplikáciu, alebo ste nejakú vytvorili a radi by ste ju uverejnili na tejto stránke? Ak áno neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom tohto kontaktného formulára.